HUBNUTÍ
Revoluční hubnutí Cílem programu Revolučního hubnutí je vytvořit v těle takové podmínky, aby tělo začalo tuky samo spalovat. Díky správnému nastavení stravování, pitného režimu, detoxikace a vyrovnaného vnitřního prostředí včetně pH, docílíme správně fungujícího organismu. Navíc tělo následně spaluje tuky právě z problémových partií. Některé ostatní systémy dosáhnou redukce váhy, ale za cenu úbytku svalů, nezdravé pokožky a když se hubnou nějaké tuky, tak z partií, kde to není žádoucí. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.
PŘEKYSELENÍ ORGANISMU:
Přestože je překyselení organismu stále velmi podceňováno podle posledních výzkumů je právě tento problém důvodem většiny nemocí. Někteří specialisté dokonce tvrdí, že není téměř možno onemocnět, dokážeme-li udržet správnou zásadito-kyselou rovnováhu v organismu. Již Hippokrates (460 př. n. l. - cca 377 př. n. l.), nejslavnější lékař antického starověku, tvrdil, že ze všech složenin obsažených v našem těle se kyseliny projevují jako ty nejškodlivější. Jeho slova potvrzují po tisících letech i dnešní odborníci. Překyselení organismu je i dnes považováno za jeden z nejnebezpečnějších degenerativních zdravotních problémů. "Překyselení organismu zvyšuje riziko zánětlivých onemocnění způsobujících zpomalené hojení ran či zeslabenou schopnost regenerace. Následky se navíc projevují v podobě depresí, psychických poruch, obezity, cukrovky, dále roztržitostí, opotřebováním žláz, plísňovými onemocněními či ekzémy“.
Řízené detoxikace
 Detoxikace je očista od škodlivých látek, které narušují chod organismu a způsobují disharmonii. Míra škodlivosti těchto látek je závislá na více aspektech. Například na tom, jakou máme imunitu, jak dobře funguje samodetoxikace, nebo třeba kolik nemocí jsme přechodili, kolik léků spolykali, kolik stresu podstoupili... Každý z nás je unikát Organismus člověka je na jistou dávku toxicity zvyklý a zdravý imunitní systém si s tím dokáže poradit. Jenže organismus každého člověka je unikát. A tak zatímco u někoho funguje imunita naprosto skvěle a nedovolí, aby se toxiny začaly v tkáních usazovat, druhý má bránu pro škodlivé látky otevřenu dokořán. PROČ detoxikovat? Toxické látky se v těle hromadí zejména kvůli nedostatku pohybu, stresu, konzumaci nevhodných potravin, užívání hormonů,antibiotik, pohybu v znečištěném ovzduší, pobytu vmístnostech se zvýšenýmelektrosmogem(mobily, tablety, elektorspotřebiče). Kn ejznámnějším příznakům „toxicity“v organismu patří únava, zvýšená teplota, záněty, bolest. Detoxikace je vhodná jak při akutních potížích, tak při chronických. Jaké známe TOXINY? Mikroorganismy a jejich toxiny (spojené např. s prodělanými infekcemi). Anorganické toxiny (chemické látky, toxické kovy, radioaktivní látky, ale také léky). Organické toxiny (mykotoxiny, organické droby a jedovaté sloučeniny). Metabolity a součásti některých potravin (kasein, laktóza, lepek, metabolity masa,...). Emocionální toxiny vznikající hromaděním stresu a emoční dysbalancí. Toxiny vznikající na základě trávicích a biochemickýchprocesů.
4 kroky detoxikace: Prvním krokem je narušení bloků, které znemožňují organismu detoxikaci. Druhým krokem je pak vyloučení toxinů z postižených tkání a odstranění přebytku, nebo naopak nedostatku energie. Třetím důležitým krokem je docílit toho, aby organismus sám toxiny z těla vyloučil (močí, stolicí, lymfou, hlenem, potem,...). Čtvrtým a neméně důležitým krokem je regenerace tkání. TRPĚLIVOST je základ Se stejnou dávkou „trpělivosti“, s níž jsme nechali své zdravotní potíže vzniknout, bychom měli přistupovat k detoxikaci.Tělo potřebuje čas. U někoho se jedná o týdny, většinou však o měsíce. Řada potíží však mizí již v průběhu detoxikace.