DOMOVSKÁ
REFERENCE CENÍK PORADNY VIDEA ČLÁNKY ODBORNÁ GARANCE
ŘÍZENA DETOXIKACE A REDUKCE VAHY
Revoluční hubnutí

Cílem programu Revolučního hubnutí je vytvořit v těle takové podmínky, aby tělo začalo tuky samo spalovat. Díky správnému nastavení stravování, pitného režimu, detoxikace a vyrovnaného vnitřního prostředí včetně pH, docílíme správně fungujícího organismu. Navíc tělo následně spaluje tuky právě z problémových partií. Některé ostatní systémy dosáhnou redukce váhy, ale za cenu úbytku svalů, nezdravé pokožky a když se hubnou nějaké tuky, tak z partií, kde to není žádoucí. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.

 

PŘEKYSELENÍ ORGANISMU:

Přestože je překyselení organismu stále velmi podceňováno podle posledních výzkumů je právě tento problém důvodem většiny nemocí. Někteří specialisté dokonce tvrdí, že není téměř možno onemocnět, dokážeme-li udržet správnou zásadito-kyselou rovnováhu v organismu.

Již Hippokrates (460 př. n. l. - cca 377 př. n. l.), nejslavnější lékař antického starověku, tvrdil, že ze všech složenin obsažených v našem těle se kyseliny projevují jako ty nejškodlivější.

Jeho slova potvrzují po tisících letech i dnešní odborníci. Překyselení organismu je i dnes považováno za jeden z nejnebezpečnějších degenerativních zdravotních problémů.

"Překyselení organismu zvyšuje riziko zánětlivých onemocnění způsobujících zpomalené hojení ran či zeslabenou schopnost regenerace. Následky se navíc projevují v podobě depresí, psychických poruch, obezity, cukrovky, dále roztržitostí, opotřebováním žláz, plísňovými onemocněními či ekzémy“.

Řízené detoxikace

 

 Detoxikace je očista od  škodlivých látek, které narušují chod organismu a způsobují disharmonii. Míra škodlivosti těchto látek je závislá na více aspektech.  Například na tom, jakou máme imunitu, jak dobře funguje samodetoxikace, nebo třeba kolik nemocí jsme přechodili, kolik léků spolykali, kolik stresu podstoupili...

Každý z nás je unikát

Organismus člověka je na jistou dávku toxicity zvyklý a zdravý imunitní systém si s tím dokáže poradit. Jenže organismus každého člověka je unikát. A tak zatímco u někoho funguje imunita naprosto skvěle a nedovolí, aby se toxiny začaly v tkáních usazovat, druhý má bránu pro škodlivé látky otevřenu dokořán.

PROČ detoxikovat?

Toxické látky se v těle hromadí zejména kvůli nedostatku pohybu, stresu, konzumaci nevhodných potravin, užívání hormonů,antibiotik, pohybu v znečištěném ovzduší, pobytu vmístnostech se zvýšenýmelektrosmogem(mobily, tablety, elektorspotřebiče).

 

Kn ejznámnějším příznakům „toxicity“v organismu patří únava, zvýšená teplota, záněty, bolest.

 

Detoxikace je vhodná jak při akutních potížích, tak při chronických.

UPOZORNĚNÍ

Naturoporadny nejsou lékařská zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Naše metody a přístroje nenahrazují lékařskou péči!

 

Josefská 15, Brno-střed, 60200