DOMOVSKÁ
REFERENCE CENÍK PORADNY VIDEA ČLÁNKY ODBORNÁ GARANCE
IONTOVÁ DETOXIKACE

Detoxikační lázeň efektivně vyrovnává poměry mezi kladnými a zápornými ionty v těle, což se projeví rozptýlením nežádoucích toxinů.

Tělní tekutiny přijímají bio-energii iontů přes chodidla ve vaničce a přenášejí ji k jednotlivým buňkám. Proces iontového čištění tak stimuluje všechny buňky těla k intenzivnější látkové výměně tím, že obnoví jejich energetickou rovnováhu.

Procedura rvá 30 minut. Nohy máte lehce nad kotníky ponořené v iontové vodní lázni. Vaše tělní tekutiny se tak dostanou do kontaktu s ionizovanou vodou a přenášejí energii k jednotlivým buňkám. Část odpadních látek opustí tělo prostřednictvím chodidel, zbytek je přefiltrován orgány, které jej vypudí z těla přes pokožku. Jedná se o velmi účinný způsob, jak se zbavit toxinů – nezávisle na tom, kde jsou ve vašem těle umístěny. Detoxikace nemá žádné vedlejší účinky a je bezbolestná.

Detoxikace a odkyselení organismu výrazně napomáhá také při hubnutí (uvolňuje zadržovanou vodu), zlepšuje imunitní systém, kondici, snižuje stres, pomáhá čistit krev, játra, ledviny, pomáhá zmírnit bolesti hlavy, pomáhá k omlazení.

KONTRAINDIKACE

Lidé s problémy se srdcem nebo s bateriovými implantáty (např. kardiostimulátory), lidé trpící jakoukoliv formou epilepsie, lidé s diabetem I. typu, lidé podstupující radioterapii nebo chemoterapii, lidé s otevřenými ranami a zraněními na chodidlech, lidé, kterým selhávají ledviny, osoby s transplantovanými orgány, kovovými nebo organickými implantáty, těhotné a kojící ženy, děti do 8 let, pokud nejsou pod dohledem terapeuta, osoby podléhající hypoglykémii by se měli najíst před použitím přístroje.

UPOZORNĚNÍ

Naturoporadny nejsou lékařská zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Naše metody a přístroje nenahrazují lékařskou péči!

 

Josefská 15, Brno-střed, 60200