DOMOVSKÁ
REFERENCE CENÍK PORADNY VIDEA ČLÁNKY ODBORNÁ GARANCE
LASEROVÁ TERAPIE - studený laser

Laserové sondy ozařují krev na zápěstí ve třech akupresurních bodech a zároveň stimulují nervy v obou nosních dírkách, čímž rozšiřují krevní cévy nosní sliznice.  Působí také na spodní část dutiny lebeční, zlepšuje se cirkulaci krve v mozku a aktivují se spící mozkové neurony. Na povrchu krvinek se obnovuje negativní náboj, který od sebe oddělí buňky předtím slepené ve shlucích. Změny probíhají také v enzymech a proteinech a postupně se zlepšuje krevní cirkulace v oblasti mozku a v celém těle.

 

Paprsek o vlnové délce 650nm.bezpečně proniká do lidské tkáně a je absorbován do krve při ozařování radiální tepny, nosní dutiny a akupresurních bodů.

Studená laserová terapie je mezinárodně uznávaná jako neinvazivní netraumatická fyzioterapie bez vedlejších účinků. Nehrozí při ní nebezpečí infekce, krvácení ani závislosti na léčivech.

 

 

Laser zlepšuje stav krve (snížení trombů, viskozity, krevního tuku, vysokého tlaku, aj), rovněž odstraňuje bolest (záda, klouby) a tím odstraňuje mnoho zdravotních problémů, které z nezdravé krve přímo i nepřímo vyplývají.

 

 

Takto vypadá krev většiny lidí (slepená, hustá, špinavá)
Takto vypadá krev po 30 minutách používání laseru

UPOZORNĚNÍ

Naturoporadny nejsou lékařská zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Naše metody a přístroje nenahrazují lékařskou péči!

 

Josefská 15, Brno-střed, 60200