DOMOVSKÁ
REFERENCE CENÍK PORADNY VIDEA ČLÁNKY ODBORNÁ GARANCE
Antinikotinový program BICOM
Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá. Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Proces omezuje aktivitu acetylcholinových nikotinových receptorů v mozku a urychluje jejich readaptaci. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky). Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven. Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety. Úspěšnost antinikotinového programu přístrojem Bicom optima je přibližně 80%.
ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ - PLASMAGEN
Jak terapie funguje? Konkrétními kmitočty stimulovaný mozek zvyšuje tvorbu neurotransmiteru DOPAMINU, který přirozeně vzniká v hypotalamu a hraje rozhodující roli ve tvorbě „příjemných pocitů“. Tímto způsobem je možné snížit závislost organismu na NIKOTINU a dalších návykových látkách.
Proč kouříme?
Kuřák kouří především pro pocit blaha,který se dostaví za několik vteřin po vdechnutí kouře. Je způsoben masivním vyplavením dopaminu v oblasti mozku,kde vznikají příjemné pocity. Dopamin je jeden z přenašečů vzruchů mezi nervovými buňkami a na jeho množství závisí naše nálada.Vyplavení dopaminu způsobuje nikotin. Jenže kromě nikotinu vdechuje kuřák několik tisíc dalších látek,různým způsobem pro tělo jedovaté. Jen na okraj, z jedné cigarety se vstřebá mezi 1-3 mg nikotinu bez ohledu na to,že na krabičce je hodnota nižší. Nezáleží tolik na tom,co kouříte ale jak to kouříte - kolikrát potáhnete, jak dlouho a jak hluboko.
Nebezpečné složky cigaretového kouře.

- Oxid uhelnatý (jedovatý plyn) - Benzen (rozpouštědlo)

- Amoniak - čpavek (dezinfekce) - Ftaláty (součásti plastů,např.PVC)

- Kyanovodík (smrtící jed) - Dehet (součást asfaltu)

- Radioaktivní polonium (smrtící chemický prvek) - Kadmium (jedovatá složka baterií)

- Močovina (hnojivo) - Arzen (jed na krysy)

– Formaldehyd (konzervant biologického materiálu)

 

Proč přestat kouřit?
Kouření způsobuje rakovinu plic a další závažné choroby a tak systematicky poškozuje zdraví Vás i Vašeho okolí. Ač si to neuvědomujete, tím že kouříte - zkracujete život lidem ve vašem okolí, kteří se tak stávají pasivními kuřáky.V České republice zabije ročně tabák18 000 lidí,včetně zhruba 1 500,kteří zemřou v důsledku pasivního kouření. Kouření není moderní - když kouříte, okolí Vás může považovat za slabocha, protože ví, že nejste schopen říci ne... ale s námi to dokážete.
Co se děje když přestanete kouřit?

Pokud se člověk závislý na nikotinu pokusí přestat kouřit,objeví se u něj abstinenční příznaky jako silná

nutkavá touha po cigaretě.deprese,špatná nálada,nespavost

podrážděnost,frustrace,zlost,úzkost,neschopnost soustředění nebo zvýšená chuť k jídlu. Abstinenční příznaky

trvají různou dobu,týdny až měsíce. S naší pomocí je možné se jim vyhnout.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ

Naturoporadny nejsou lékařská zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Naše metody a přístroje nenahrazují lékařskou péči!

 

Josefská 15, Brno-střed, 60200