ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ
Jak terapie funguje? Konkrétními kmitočty stimulovaný mozek zvyšuje tvorbu neurotransmiteru DOPAMINU, který přirozeně vzniká v hypotalamu a hraje rozhodující roli ve tvorbě „příjemných pocitů“. Tímto způsobem je možné snížit závislost organismu na NIKOTINU a dalších návykových látkách. Co je to kouření ? Kuřák kouří především pro pocit blaha,který se dostaví za několik vteřin po vdechnutí kouře. Je způsoben masivním vyplavením dopaminu v oblasti mozku,kde vznikají příjemné pocity. Dopamin je jeden z přenašečů vzruchů mezi nervovými buňkami a na jeho množství závisí naše nálada.Vyplavení dopaminu způsobuje nikotin. Jenže kromě nikotinu vdechuje kuřák několik tisíc dalších látek,různým způsobem pro tělo jedovaté. Jen na okraj, z jedné cigarety se vstřebá mezi 1-3 mg nikotinu bez ohledu na to,že na krabičce je hodnota nižší. Nezáleží tolik na tom,co kouříte ale jak to kouříte - kolikrát potáhnete, jak dlouho a jak hluboko.
Nebezpečné složky cigaretového kouře. - Oxid uhelnatý (jedovatý plyn) - Benzen (rozpouštědlo) - Amoniak - čpavek (dezinfekce) - Ftaláty (součásti plastů,např.PVC) - Kyanovodík (smrtící jed) - Dehet (součást asfaltu) - Radioaktivní polonium (smrtící chemický prvek) - Kadmium (jedovatá složka baterií) - Močovina (hnojivo) - Arzen (jed na krysy) – Formaldehyd (konzervant biologického materiálu)
Proč přestat kouřit? Kouření způsobuje rakovinu plic a další závažné choroby a tak systematicky poškozuje zdraví Vás i Vašeho okolí. Ač si to neuvědomujete, tím že kouříte - zkracujete život lidem ve vašem okolí, kteří se tak stávají pasivními kuřáky.V České republice zabije ročně tabák18 000 lidí,včetně zhruba 1 500,kteří zemřou v důsledku pasivního kouření. Kouření není moderní - když kouříte, okolí Vás může považovat za slabocha, protože ví, že nejste schopen říci ne... ale s námi to dokážete.
Co se děje když přestanete kouřit? Pokud se člověk závislý na nikotinu pokusí přestat kouřit,objeví se u něj abstinenční příznaky jako silná nutkavá touha po cigaretě.deprese,špatná nálada,nespavost podrážděnost,frustrace,zlost,úzkost,neschopnost soustředění nebo zvýšená chuť k jídlu. Abstinenční příznaky trvají různou dobu,týdny až měsíce. S naší pomocí je možné se jim vyhnout.

UPOZORNENÍ

FREKVENČNÍ TERAPIE

ODVYKANI KOURENI

ŘÍZENÁ TETOXIKACE A REDUKCE VÁHY

LASEROVÁ TERAPIE

BIOREZONANCE

Copyright © RIFETECH s.r.o., všechna práva vyhrazena.