DOMOVSKÁ
REFERENCE CENÍK PORADNY VIDEA ČLÁNKY ODBORNÁ GARANCE
REFERENCE

Mé léčení pomocí plazmového generátoru od firmy Rifetech začalo asi před třemi lety, kdy se objevilo několik často se opakujících zánětlivých onemocnění. Docházela jsem na plazmový generátor a problémy začaly ustupovat. Potom se ale objevily ještě horší problémy spojené se zažíváním-opakované průjmy, které mě dostatečně potrápily a velmi mě omezovaly. K obratu došlo jakmile jsem začala docházet na plazmový generátor, okamžitě jsem pocítila zlepšení situace. Můj problém byl způsoben zlatým stafylokokem, který měl celou dobu trápil. Až u plazmový generátor se začal projevovat značný ústup, proto jsem se rozhodla přístroj zakoupit domů. Byla to velmi dobrá volba. Plazmový generátor od Rifetech máme od září loňského roku a můžu říct, že jsem stabilizovaná, můžu normálně jíst, můžu cvičit, chodit do sauny, zkrátka můžu dělat vše, co jsem mohla dělat před tím než jsem se dostala do zdravotních problémů. V mém životě už má plazmový generátor své místo. Jakmile mě něco potká, hned se změřím a likviduji.

 

Ing. Eva Stiborová z Brna

 

 

Ahoj lidi,

jak jsem se již na FB zmiňoval, pracujeme nyní s plazmovým generátorem od skvělé firmy RIFETECH. Musím se přiznat, že jsme byli s Patricií první, kdo absolvoval naší plasmu. Plasma je jedinečné zařízení, které likviduje viry, plísně, bakterie a hlavně parazity. Tuto faunu a floru v našem těle považujeme za fyzické nosiče všech problémů a nemocí. Jejich likvidací, příslušnými frekvencemi, se mění kvalita života. Úžasné je, že frekvence plasmy se důsledně vyhýbají frekvencím zdravého lidského těla a tím je pro nás tento přístroj bezpečný. Proto je i certifikován. Na internetu jsem se dočetl o negativních zprávách. Buď ho lidé co to psali nikdy nezkusili, nebo se jedná o zoufalé pokusy rádoby konkurenčních firem o pomluvu tak skvělého přístroje, který nemá podle našeho názoru konkurenci. Proto jsme si plasmu od Rifetech vybrali. Víte, že s energiemi pracujeme v Česko švédském institutu Duhový Anděl již mnoho let a když si něco vybereme, tak to opravdu stojí za to. Já sám mám skvělé výsledky. Po absolvování prvních sezení jsem jako znovuzrozený. Začínám hubnout, nemám potřebu moc jíst a mám spoustu energie. Někdy mám pocit, že jsem se vrátil fyzicky i psychicky do dob, kdy jsem se věnoval aktivně karate, závodně střílel praktickou střelbu a jezdil hodně na své nádherné motorce. Patricie říká, že jsem ostřejší a rozhodnější. No někdy se jí to moc nelíbí, také proto, že i ona je po plasmě energičtější, pružnější a zdravější. V současné době se na obou našich pracovištích, to je na poliklinice Olšanská a v Pikovicích tvoří pořadníky na sezení. V Pikovicích jak víte pracujeme i se zvířaty v rámci Duhového Anděla VET a i v tomto programu zaznamenáváme výrazné úspěchy. Naše nádherná plavá Hovawartka Terttu Casko Prim ovšem vede, protože leží u plasmy při každém sezení, ať se jedná o lidi, nebo zvířata. Je na ní vidět, jak jí to dělá dobře. Pro Vás, kdo na sobě pracujete a na svých rodinách, nebo jste terapeuty, můžeme plasmu od Rifetech jen doporučit a i zprostředkovat prodej, včetně poskytnutí našich zkušeností. Jsme z tohoto zařízení nadšeni a skvěle doplňuje naší práci.

 

S láskou Jan Löbl, Česko švédský institut - Duhový Anděl

 

 

Před 8 lety jsem začala na sobě pozorovat změny jako častá únava, změna nálady, bolesti kloubu, píchání pod žebry atd. Nejdříve jsem polykala prášky na tlumení bolesti, ale ty už později nezabíraly, ale i lékaři nic zvláštního nezjistili. Až po podrobných krevních testech mi byla zjištěna borelioza. Hned na začátku jsem samozřejmě věřila antibiotikum, ale ty působily pouze par měsíců a bolesti se vrátily ještě intenzivněji. Začala jsem zkoušet alternativní medicínu, homeopatika.. první pomoc jsem našla v Joalis kapkách, které mě zbavily bolesti do dvou týdnu. Postupným detoxem těla jsem se začala cítit daleko lip, ale i přesto se občas bolesti v menší intenzitě ozývaly dál. Po absolvování prvního sezení na plasmě jsem vůbec nic necítila, ale od druhé návštěvy se začaly dostavovat pokroky... a velká úleva.. Hodně jsem pila vodu, brala velké dávky vitamínu C, různé lapače toxinů jako např. křemelina aj. Bylo mi líto, že tuhle skvělou věc nemám doma a nemůžu si ji pouštět častěji nebo ji použit pro svou rodinu. Rozhodla jsem se plasmu od firmy Rifetech koupit a léčit sebe i své blízké. Chřipky, angíny, bolesti kloubu, akné atd. To vše plasma vyřeší jednou pro vždy. Jen škoda, že jsem ji neznala dříve. Ovšem ta dlouhá cesta hledání za to stala!

 

Marcela Nýznerová, Frýdlant nad Ostravicí

 

 

CHcem vyjadriť veľké poďakovanie rodine Rymešovej a ich firme Rifetech s.r.o. za vyvinutie skvelého prístroja, ktorý dokáže liečiť, okrem mnohých iných chorôb, aj dlhodobé ťažké zdravotné problémy. Moje skúsenosti liečenia týmto prístrojom sú veľmi pozitívne (napr. úspešná liečba paradentózy v pokročilom štádiu, odstránenie veľkých, dlhodobých bolestí hlavy na znesiteľnú mieru a v liečbe ďalej pokračujeme, odstránenie úniku moču, parazitov, pliesní a baktérií, vyliečenie ústneho aftu). V súčasnosti si liečime viac druhov chorôb: chlamýdie (kde už nastalo zlepšenie), cukrovku, kríže, a iné diagnózy, využívame i detoxikáciu celého tela. Týmto chcem poukázať na všestranné využitie tohoto skvelého prístroja pri liečení rôznych druhov chorôb. Vrelo ho odporúčam ľuďom, ktorí si chcú zlepšiť svoj, či svojich blízkych, zdravotný stav. Nazáver chcem popriať firme Rifetech s.r.o. veľa osobných ako i pracovných úspechov.

 

Pavel Putera

Handlová, Slovensko

 

 

 

Dobrý den, chci poděkovat všem v Rifetech za skvělý přístroj. Jeho pořízením jsem dosáhl maxima v péči o zdraví své i svých blízkých.

 

Mnoho let se zabývám řešením svých zdravotních "komplikací", na které lékaři doposud nenacházejí řešení a ani vysvětlení. Více jak 12 let lékařům trvalo, než mi byla diagnostikována Celiakie (ve 48 letech). Za použití frekvencí plasmy se velmi výrazně posouvá odstranění mého problému a věřím, že se jej v brzké době zcela zbavím.

 

Podobně na tom byla i moje manželka, která trpěla trvalým nadýmáním a křečemi ve střevním traktu. Lékaři po každém provedeném vyšetření vždy tvrdili: vše je v normě, nález žádný.

Stačilo jen několikrát aplikovat patřičné frekvence a po nadýmání a křečích není památka. Nastalo rychlé zklidnění a skvělý pocit ze zbavení se letitých zažívacích potíží.

 

Naší rodinné přítelkyni byla nedávno diagnostikována veliká cysta na vaječníku s podezřením na rakovinový útvar, byla jí ihned navržena okamžitá operace. Měřením plasmou však nebyla rakovina potvrzena a po aplikaci naměřených frekvencí se cysta v krátkém čase zmenšila na polovinu. Verdikt lékaře po následném vyšetření: operace není nutná, cysta se vstřebává. Což je výborné!!

 

Pevné zdraví přeje všem Zdeněk P. České Budějovice

 

 

 

Vážená společnost Rifetech,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za to, že existujete a že jste za příznivou cenu sestavili přístroj, který pomáhá lidem, kteří beznadějně hledají zdraví u lékařů, a teď ho nacházejí u vás. Jsem totiž jedna z nich. Teď už mohu říkat, že "díky" nezájmu lékařů jsem se dostala až k vám, přístroj zakoupila a s vaší pomocí začala s uzdravováním. Jsem za to moc ráda, protože toto byla nejlepší investice mého života. To, na co lékaři /a bylo jich hodně/ nepřišli za dva roky mého neustálého vysedávání v ordinacích, na to přišel váš přístroj během 30 minut. Zhrozila jsem se, když scan  mi našel na tři stránky dalších patogenů. Nevěděla jsem, od čeho začít s plazmováním. Všechno to byly zdraví ohrožující viry, bakterie a hlavně paraziti. Ochotně jste mi poradili,  jak začít a výsledky se začaly den za dnem dostavovat. Netušila jsem, že to půjde tak rychle a hlavně viditelně. Aniž bych chtěla léčit bradavice, to bylo to nejmenší, co mě na mém zdraví trápilo, byly pryč. Kruhy pod očima, byly pryč. A čemu jsem se musela zasmát,  bylo ochlupení na obličeji, které mě trápilo celý život - prý to je dědičná dispozice a s tím se nedá nic dělat ! ... ale dá.  Nejvíc mě mrzí, že tento přístroj nebyl k dispozici již dříve. Dceru v 15 letech často bolelo břicho, takže doktory nenapadlo nic jiného než jí poslat na endoskopii bez narkózy.  Kdo absolvoval tento zákrok, nemusím nic vysvětlovat. Stejně nic nenašli a víc ani nehledali. A teď když zpětně přemítám, byla to zřejmě tasemnice, která ji užírala zdraví. až do jejích 30 let, tedy do doby, než tasemnici našla Vaše plasma a zlikvidovala. Nebudu sahat lékařům do svědomí, to už mě netrápí, protože už mám to, co jsem hledala. Vím, že když moji rodinu bude něco trápit,  mohu s klidem lékaře obejít, protože už máme doma pomocníka - Váš výrobek. Když jste mi ji přivezli až domů, tak se mi rodina smála, že prý je to „jen počítač"? Tak jsem jim řekla: Podívejte se, jak léčí lékaři,  taky jim pomáhají počítače /sono, EKG, EEG/. Ale rodina už taky změnila názor, protože ty výsledky jsou viditelné. Proto Vám všem moc děkuji za to, že Váš výrobek popisujete tak, jak opravdu pracuje, a vůbec nepřeháníte. Jsem Vám vděčná a při každém plazmování na Vás budu vzpomínat. Zdraví Vám a zdraví všem zaměstnancům Rifetech přeje

 

Vladimíra Nováková z Jindřichova Hradce

 

 

 

Mé léčení pomocí plazmy začalo asi před třemi lety, kdy se objevilo několik často se opakujících zánětlivých onemocnění. Docházela jsem na plazmový generátor a problémy začaly ustupovat. Potom se ale objevily ještě horší problémy spojené se zažíváním-opakované průjmy, které mě dostatečně potrápily a velmi mě omezovaly. K obratu došlo jakmile jsem začala docházet na plasmu, okamžitě jsem pocítila zlepšení situace. Můj problém byl způsoben zlatým stafylokokem, který měl celou dobu trápil. Až u plasmy se začal projevovat značný ústup, proto jsem se rozhodla přístroj zakoupit domů. Byla to velmi dobrá volba. Plasmu os firmy Rifetech máme od září loňského roku a můžu říct, že jsem stabilizovaná, můžu normálně jíst, můžu cvičit, chodit do sauny, zkrátka můžu dělat vše, co jsem mohla dělat před tím než jsem se dostala do zdravotních problémů. V mém životě už má plasma své místo. Jakmile mě něco potká, hned se změřím a likviduji.

 

Eva Stiborová, Brno

 

 

Dobrý den,

dovolte, abych se s Vámi podělil o své zkušenosti s přístrojem od firmy Rifetech.

Je mi 30 let, a od 3. třídy základní školy jsem začal ze dne na den záhadně usínat. Po několika letech chození po doktorech mi byla diagnostikována narkolepsie. Ta se mimo jiné projevuje náhlými nekontrolovatelnými záchvaty spánku, kdy člověk není sto „neusnout“. Tato nemoc se časem vyvíjela a při studiu na VŠ se k tomu přidala také výrazná únava, kdy jsem se ráno budil unavený více, než v čas, kdy jsem šel spát. Kvůli velké únavě jsem musel zanechat i aktivního sportování. Naštěstí vysokoškolský režim je velice flexibilní a člověk si může zařídit např. domácí samostudiu. Školu jsem nakonec dokončil, ale problém se objevil v okamžik, kdy jsem měl nastoupit do práce. Klasické zaměstnání nepřicházelo v úvahu..shodou okolností jsem měl to štěstí, a objevila se možnost pracovat na částečný úvazek u firmy Rifetech. Díky plasmě, se kterou jsem tam pracoval a také na sobě aplikoval, se mi zdravotní stav začal výrazně lepšit. Únava ustoupila do takové míry, že jsem dneska schopen pracovat i 12 hodin denně, což bylo v minulosti nepředstavitelné. Před několika měsíci jsem byl opět na tréningu a mohu navázat ve sportu tam, kde jsem před několika lety skončil.

Výrazná pomoc tohoto přístroje mě vedla k tomu, že jsem jej zakoupil svým rodičům. Maminka má autoimunitní onemocnění, o kterém sami lékaři neví, kde se u lidí bere. Výzkumy na poli frekvenční terapie mají odpověď - patogenní zátěže, těžké kovy v organismu. Při likvidaci zátěže, která u ní byla naměřena, dochází ke zlepšení maminčina stavu...několik dní po aplikaci se cítí lépe, lépe spí, cítí se odpočatá a může opět více fungovat.

Na mého otce se aplikovaly frekvence na bolest kloubů a problémy s dýcháním. Několik dní poté vykašlával neidentifikovatelné útvary...mohl pak opět schody vycházet bez problémů. Po aplikaci programu na klouby první dva dny takřka celé odležel, ale pak se výrazně stav zlepšil...ukazoval mi na sobě jak daleko si může dát ruku za záda (což do té doby bylo hodně bolestivé).

V současné době s přístrojem plasma pracuji také s klienty, kteří mne navštěvují. Je úžasné jak výsledky z měření patogenní zátěže v jejich organismu korespondují s problémy, které sami klienti pociťují. Mezi nejčastější problémy patří bolesti kloubů, problémy s dýcháním, angíny, záněty urogenitálního traktu, bolesti břicha, bolesti hlavy... Výrazných zlepšení dosahují již při prvním sezení. Přístroj mohu jen doporučit.

 

Petr S., Orlová Lutyně

 

 

Totally amazing! I tried the machine yesterday, running for about 2 hours on "Eye infection". Then I got a bit tired, and went to bed. At that time I could still feel something on the eye when moving it, but the pain was very much reduced, and it was easy to go to sleep. Now when I got up this morning, lots of small particles had evacuated the eye, and it feels much better! That was amazingly fast healing - I am so impressed.

 

Ronny Liaklev

 

 

Dobrý večer, pod kolenem jsem měla Backerovu cystu. Když jsem ji masírovala a hodně chodila, tak na pár dní zmizela. Pak jsem navštívila Rifetech v Brně, kde mi pod kolenem naměřili streptokoka a vanad..asi 45 minut jsem si koleno léčila plasmou a cysta zmizela,, nebolí,, netlačí..

Další moje zkušenost je taková, že co na sebe aplikuji plasmu od firmy Rifetech, nemám ztuhlé klouby,..

a naše šestiletá vnučka přestala mít zadní rýmu, na kterou trpěla od dvou let..

Nikomu nic nevnucuji, to nemám ani zapotřebí, jen píšu své pozorování..

 

Olga Sedláčková-Silná

 

 

O frekvenční terapii jsem se dočetla v Literárních novinách.

Do brněnského Rifetech centra jsem se objednala na měření ne proto, že bych sama trpěla nějakými neduhy, ale chtěla jsem na terapii poslat přítele, a tak vlastně z kolegiality jsem šla nejdřív já sama, abych zjistila, o co jde a jak to chodí.

Absolvovala jsem terapii, 1x jsem byla na měření a pak 3x na sezení u plazmového generátoru. Třebaže jsem měla pocit, že mě nic extra vážného netrápí, pár měsíců po terapii jsem si uvědomila, že se mi nedělají opary (které se mi předtím pravidelně objevovaly), že mě vůbec nebolí v krku (třebaže doposud jsem musela pořád mít na krku šátek, a to i v létě, a při sebemenší únavě nebo prochladnutí mě okamžitě začalo v krku bolet a trvalo to vždy cca týden). A poslední, čeho jsem si všimla, bylo to, že vůbec nepotřebuji Paralen, který jsem si v minulosti často brávala v situacích, kdy jsem cítila, že na mě něco leze, jak se říká. Což dříve bývalo minimálně 1x týdně.

Další terapii jsem absolvovala o necelý rok později proto, že jsem několik měsíců měla pocit nafouknutého břicha a přibrala jsem tři kila. Jakkoli to může vypadat, že o nic vážného nešlo, skutečně jsem se necítila dobře. Jedla jsem velice střídmě (jogurt, kefír, žitný chléb, rýži), a přesto na váze ani na objemu neubývalo. V noci jsem se občas probudila s ještě nafouknutějším břichem než přes den a skutečně jsem nechápala, co to má znamenat.

Dnes se skoro divím, proč jsem 5 měsíců čekala, a nevydala se centra hned, když jsem se začala cítit podivně.

Po téměř půl roce nepříjemného pocitu v břiše jsem strávila hodinu na plazmovém generátoru a hned druhý den mi břicho v oblasti žaludku splasklo a pocit, že mám místo břicha sud, zmizel.

Absolvovala jsem další tři sezení, teď se cítím moc příjemně a po necelých dvou týdnech konečně začínám ubírat na váze.  :)

Navíc mi paní Rymešová k detoxikaci doporučila solnou koupel (do vany 3 kg mořské soli), což je neuvěřitelný zážitek! Po dvacetiminutové koupeli se cítím jako znovuzrozená s dobrou náladou a veselou myslí.

Přeji takto rychlý postup při hojení neduhů všem lidem.  :)

Je zajímavé pozorovat, jak velice rozdílné jsou reakce lidí, se kterými o frekvenční terapii mluvím - někteří jsou nadšeni, většina však nedůvěřivě kroutí hlavou.

Sama pro sebe jsem si převratnost objevů těchto léčebných postupů navazujících na objevy Dr. Rifa a Dr. Clarkové přirovnala k situaci, kdy lidstvo zjistilo, že Země je kulatá. Dnes nikoho nenapadne, že by to mohlo být jakkoli jinak, a spíše se usmíváme nad představami, jaké tehdy lidé o Zemi měli...A přitom tvrzení, že Země není placka ve své době bylo považováno za nepřijatelné, nesmyslné a dokonce trestuhodné.

Věřím, že podobně tomu bude jednoho dne i s frekvenční terapií, která se stane samozřejmostí, i když dnes ji většinová věděcká ani laická veřejnost neuznává.

Moc moc Vám děkuji za Vaši práci, milí Rymešovi

 

Natálie Mojžíšová

 

 

I like to thank you very much Martin Rymes for give me hope get better after having lyme disease and many more infection and parasites for 25 years I try so many protocols ABX sadly did not work for me I learn lyme disease is more then just treat bacteria the heavy metals need to by detox and most of us have parasites as well in my case I was exposed to bad mould you do have great knowledge about all this I lost my hope I will ever get better and ready give up lucky I find you and yours mother and sister helping so many people with lyme disease and more problems after be treating by yours rife Plasma I am getting better and better just in 4 month and have big hope get my quality live back since total collapse 10 years ago thank you so much and looking Forward to next Treatment and detox

 

Jane

 

 

Vážení Rymešovi,

ráda bych Vám poděkovala za terapie na Vašem přístroji. Měla jsem dlouhodobě zdravotní potíže, se kterými si ani lékaři nevěděli rady, nakonec u mne došlo k celkovému fyzickému a psychickému kolapsu. Na doporučení jsem začala docházet do Vašeho centra a po několika sezeních na plasmě od firmy Rifetech se mi velmi ulevilo, některých zdravotních problémů jsem se zbavila úplně.

Děkuji a doporučuji Vás všem, kteří už si se svým zdravotním stavem neví rady.

 

S pozdravem Gabriela Štefanová, herečka

 

 

Dobrý den,

chci se podělit o zkušenost s přístrojem od firmy Rifetech.

Již nějakou dobu, zhruba asi tři roky jsem se potýkala se stále se zhoršující únavou a motáním hlavy a také postupným zhoršováním zraku. Prodělala jsem i řadu odborných vyšetření, ale bez nějakých zjevných výsledků a můj stav se nadále zhoršoval.

Potom jsem se naštěstí dozvěděla o plasmě a již první sezení mě překvapilo, viděla jsem jasněji a hlava se mi tolik nemotala. Po dalších čtyřech terapiích je všechno téměř v normálu, únava už není každodenní, zase můžu číst i malá písmenka a cítím se vitálnější a klidnější. Hodlám pokračovat v čištění a děkuji tam nahoru i týmu Rifetechu, připadá mi to jako zázrak a těším se na další vylepšování svého zdravotního stavu. Ještě jednou moc děkuji.

 

S pozdravem Dita Minaříková

 

 

Na doporučení své bývalé manželky jsem začal dojíždět na terapie plasmou od firmy Rifetech. Již po pouhých 3 návštěvách mé dlouhodobé potíže (únava) související s boreliózou výrazně ustoupily. Zase se cítím být sám sebou.

 

MJ, Strakonice

 

 

 

Plazmový generátor používáme na našich pracovištích v Mostě a v Praze sedmým rokem. Začínali jsme s generátorem RPZ14, který jsme používali až do listopadu 2016, kdy mi kolegyně "suše" oznámila, že zakoupila plazmový generátor od firmy Rifetech  který je za lepší cenu a má více funkcí. Po počáteční "nedůvěře" jsem tomuto přístroji přišel na chuť a nyní jsem jejím velkým zastáncem a rovněž jsem rád, že se naše pracoviště mohla připojit k šíření velmi kvalitních služeb, které firma Rifetech s.r.o.  nabízí.

Co mě mimo jiné přesvědčilo o kvalitě plazmového generátoru firmy  Rifetech ?

- nízká váha celého zařízení, které se dá odnést ve větší cestovní tašce

- velmi přesné zjištění zátěží tímto přístrojem pro jejich následnou likvidaci, což oceňují ve velké míře naši klienti

- díky funkci dva v jednom jsme přestali používat přístroj fscan

- tvar používaných frekvencí, díky kterým jsou při použití vysoce účinné i nízké hodnoty (například 1,2 Hz, nebo 880 Hz), takže odpadá přepočítávání do vyšších hodnot "pro lepší účinnost"

- a další a další libůstky, které zpříjemňují práci s tímto přístrojem, ale to by bylo na delší povídání

Za náš kolektiv už mohu nyní prohlásit, že koupí tohoto zařízení jsme rozhodně neprohloupili, ale naopak dobře jsme udělali. Prostě spokojenost.

 

Šlajchrt Vítězslav, Most, Praha

UPOZORNĚNÍ

Naturoporadny nejsou lékařská zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Naše metody a přístroje nenahrazují lékařskou péči!

 

Josefská 15, Brno-střed, 60200